maandag 14-aug huttenweek
tot en met 18-aug huttenweek
vrijdag 18-aug huttenweek
zaterdag 26-aug jongerendisco
donderdag 7-sep bingo
vrijdag 8-sep dansen
zaterdag 9-sep rommelmarkt
zaterdag 9-sep Vogelvereniging middag
woensdag 13-sep schilderclub
vrijdag 15-sep dansen
zaterdag 16-sep kinderdisco
woensdag 20-sep schilderclub
donderdag 21-sep bingo
vrijdag 22-sep dansen
zaterdag 23-sep
zondag 24-sep contactavond omwonenden
woensdag 27-sep schilderclub
vrijdag 29-sep dansen
zaterdag 30-sep kinder theater middag
zaterdag 30-sep jongerendisco
woensdag 4-okt schilderclub
donderdag 5-okt bingo
vrijdag 6-okt dansen
vrijdag 6-okt vogelvereniging
zaterdag 7-okt rommelmarkt
zaterdag 7-okt flasback party~lady circle
woensdag 11-okt schilderclub
vrijdag 13-okt vrije dansavond
zaterdag 14-okt Vogelvereniging  middag
woensdag 18-okt schilderclub
donderdag 19-okt bingo
vrijdag 20-okt dansen
zaterdag 21-okt
woensdag 25-okt schilderclub
vrijdag 27-okt halloweenparty
vrijdag 27-okt dansen
zaterdag 28-okt jongerendisco
woensdag 1-nov schilderclub
donderdag 2-nov bingo
vrijdag 3-nov dansen
zaterdag 4-nov
maandag 6-nov vogelvereniging tentoonst.
tot en met 11-nov vogelvereniging tentoonst.
zaterdag 11-nov vogelvereniging tentoonst.
woensdag 15-nov schilderclub
donderdag 16-nov bingo
vrijdag 17-nov dansen
zaterdag 18-nov rommelmarkt
zaterdag 18-nov Feest Hollandica II
woensdag 22-nov schilderclub
vrijdag 24-nov dansen
zaterdag 25-nov sinterklaasmiddag
zaterdag 25-nov jongerendisco
woensdag 29-nov schilderclub
donderdag 30-nov bingo
vrijdag 1-dec dansen
zaterdag 2-dec
vrijdag 8-dec dansen
zaterdag 9-dec winterfair
donderdag 14-dec bingo
vrijdag 15-dec dansen
zaterdag 16-dec kerstparty~ladycircle
vrijdag 22-dec kerstbal dansen
zaterdag 23-dec kinder kerstactiviteit
donderdag 28-dec marathonbingo
donderdag 11-jan bingo
vrijdag 12-jan dansen
zaterdag 13-jan vrijwilligersfeest
donderdag 18-jan goed~goed soc.avo.
vrijdag 19-jan dansen
zaterdag 20-jan vinyl only
donderdag 25-jan bingo
vrijdag 26-jan vrije dansavond
zaterdag 27-jan jongerendisco
vrijdag 2-feb dansen
zaterdag 3-feb kinderdisco
donderdag 8-feb bingo
vrijdag 9-feb dansen
zaterdag 10-feb
vrijdag 16-feb dansen
zaterdag 17-feb
 
donderdag 22-feb bingo
vrijdag 23-feb dansen
zaterdag 24-feb jongerendisco
vrijdag 2-mrt dansen
zaterdag 3-mrt
donderdag 8-mrt bingo
vrijdag 9-mrt dansen
zaterdag 10-mrt
vrijdag 16-mrt dansen
zaterdag 17-mrt disco 30+
donderdag 22-mrt bingo
vrijdag 23-mrt dansen
zaterdag 24-mrt
woensdag 28-mrt paasfeest
vrijdag 30-mrt geen activiteit
zaterdag 31-mrt jongerendisco
donderdag 5-apr sponsorbingo
vrijdag 6-apr dansen
zaterdag 7-apr
donderdag 12-apr goed~goed soc.avo.
vrijdag 13-apr dansen
zaterdag 14-apr ledenavond
donderdag 19-apr bingo
vrijdag 20-apr afdansen
zaterdag 21-apr kinderdisco
donderdag 26-apr kingsday madness
zaterdag 28-apr jongerendisco
donderdag 3-mei bingo
zaterdag 5-mei
zaterdag 12-mei
donderdag 17-mei bingo
zaterdag 19-mei
zaterdag 26-mei jongerendisco
donderdag 31-mei bingo
zaterdag 9-jun
woensdag 13-jun nat.buitenspeeldag
donderdag 14-jun bingo
vrijdag 15-jun
zaterdag 16-jun Feestavond NL III
zaterdag 23-jun
zaterdag 30-jun marathonbingo

Iedere woensdag en vrijdagmiddag is de speeltuin de flierefluiter geopend